Fundacja Akademia 44

„ LETNIA AKADEMIA 44”

3 godzinne warsztaty działań twórczych dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

I turnus – 06.07.2020 r. – 10.07.2020 r.
II turnus – 13.07.2020 r. – 17.07.2020 r.


Zajęcia będą się odbywać w godzinach: 9.00 – 12.00 w max. 10 osobowych grupach w reżimie sanitarnym.

Koszt uczestnictwa dziecka w warsztatach:
– jednorazowe wejście na 3 godzinne warsztaty – 55 zł
– pakiet 5 dniowy (15 godzin warsztatów) – 250 zł

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: fundacja@akademia44.com.pl do 30.06.2020 r..
Liczba miejsc jest ograniczona. O utworzeniu i zakwalifikowaniu dziecka do grupy poinformujemy Państwa drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uczestnika Warsztatów.

Program warsztatów:

PONIEDZIAŁEK
Wioska Indiańska
Poczuj się jak w prawdziwej indiańskiej społeczności! Podczas warsztatów będziemy: nadawać sobie indiańskie imiona, malować, wykonywać własne pióropusze, a także tańczyć taniec deszczu.
WTOREK
Rękodzieło

Tego dnia będziesz mógł poczuć się jak w fabryce zabawek św. Mikołaja. Będziemy wykonywać własnoręcznie zabawki, biżuterię a także breloki. Poznasz różne techniki i sposoby pracy.
ŚRODA
Mały Chemik

Poznasz kilka ciekawych doświadczeń oraz eksperymentów. Rozpoczniesz przygodę na warsztatach mydlarskich, stworzysz swojego własnego glutka, a także spróbujesz sił jako rzeźbiarz pracując w masie solnej. Zostaniesz naocznym świadkiem jak zmieniają swoją konsystencje woda i proszek.
CZWARTEK
Dzień EKO

Będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy projektant mody. Będziemy tworzyć własny strój ekologiczny. Później efekty swojej pracy zaprezentujemy na pokazie mody ekologicznej. Poznasz również sposoby nadawania drugiego życia przedmiotom.
PIĄTEK
ZWIERZYNIEC

Nie ma wakacji bez wyprawy do ZOO, a my stworzymy własne! Różnymi technikami, stworzymy zwierzaki, które najbardziej nam się podobają. Spróbujemy łamać szyfry, poznając podstawy kodowania. A na koniec spróbujemy wyłonić króla dżungli.

Serdecznie zapraszamy!

„ LETNIA AKADEMIA 44”
Przewiń do góry